UIkit Components (8.x-3.3) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: List
gu: સૂચિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
