UIkit Components (8.x-3.4) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: List
ast: Llista

en: None
ast: Nengún

en: default
ast: predefiníu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Center
ast: Centru

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: Configure
ast: Configurar

en: Medium
ast: Mediu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
