UIkit Components (8.x-3.5) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: List
ar: لائحة

en: None
ar: لا شيء

en: default
ar: المبدئي

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Center
ar: المركز

en: Default
ar: الافتراضي

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: High
ar: مرتفعة

en: Low
ar: منخفض

en: Layout
ar: التنسيق

en: Configure
ar: ضبط

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Medium
ar: متوسط

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Normal menu item
ar: عنصر القائمة العادي

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Bullet list
ar: قائمة نقط

en: Elements
ar: العناصر

en: Views plugins
ar: إضافات المشاهدات
