UIkit Components (8.x-3.5) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: List
bg: Списък

en: None
bg: Не

en: default
bg: по подразбиране

en: - None -
bg: - Не -

en: Center
bg: Център

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Medium
bg: Среда

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Right
bg: Дясно
