UIkit Components (8.x-3.5) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: List
el: Λίστα

en: None
el: Κανένα

en: default
el: προεπιλογή

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Center
el: Κέντρο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Medium
el: Μέσο

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Common
el: Κοινά

en: Bullet list
el: Λίστα κουκίδων

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου

en: Table details
el: Λεπτομέρειες πίνακα

en: Summary title
el: Τίτλος περίληψης

en: Table description
el: Περιγραφή πίνακα

en: Provide additional details about the table to increase accessibility.
el: Παρέχετε πρόσθετα στοιχεία σχετικά με τον πίνακα για να αυξήσετε την προσβασιμότητα.

en: Columns for @field
el: Στήλες για το @field
