UIkit Components (8.x-3.5) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: List
nn: Liste

en: None
nn: Ingen

en: default
nn: standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Default
nn: Standard

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande
