UIkit Components (8.x-3.5) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: High
pa: ਉੱਚ

en: Low
pa: ਘੱਟ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
