UIkit Components (8.x-3.5) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: None
sk: Žiadne

en: default
sk: predvolené

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Center
sk: Na stred

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Medium
sk: Stredná

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Normal menu item
sk: Normálna položka menu

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Common
sk: Spoločné

en: Bullet list
sk: Zoznam s odrážkami

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: Primary
sk: Primárny

en: Views plugins
sk: Zásuvné moduly pre Views
