UIkit Components (8.x-3.6) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: None
eu: Bat ere ez

en: default
eu: lehenetsia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Center
eu: Erdian

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Medium
eu: Ertaina

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Normal menu item
eu: Menu arrunta item-a

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Title field
eu: Izenburu eremua
