UIkit Components (8.x-3.6) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: List
mr: यादी

en: None
mr: काहीच नाही

en: default
mr: मुलभूत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Center
mr: मध्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: High
mr: उच्च

en: Low
mr: कमी

en: Layout
mr: मांडणी

en: Views plugins
mr: Views चे Plugins
