UIkit Components (8.x-3.6) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: List
ne: सूचि

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Center
ne: केन्द्र

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Medium
ne: माध्यम

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
