UIkit Components (8.x-3.6) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: List
os: Номхыгъд

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Center
os: Центр

en: Default
os: Æнæивд
