UIkit Components (8.x-3.6) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: List
ur: فہرست

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Center
ur: وسط

en: Default
ur: طے شدہ

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: High
ur: زیادہ

en: Low
ur: کم

en: Configure
ur: ترتیب
