UIkit Components (8.x-3.7) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: List
kk: Көрсету

en: None
kk: Ешқайсысы

en: default
kk: әдепкі

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Center
kk: Орта

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: Configure
kk: Баптау

en: Medium
kk: Орташа
