UIkit Components (8.x-3.7) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: List
te: జాబితా

en: None
te: ఏమీలేదు

en: default
te: అప్రమేయం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Default
te: అప్రమేయం

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Table details
te: పట్టిక వివరాలు
