UIkit Grid (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Number of columns
bo: བསྟར་བའི་གྲངས

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ
