UIkit Grid (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Views
hi: द्रश्य

en: Number of columns
hi: स्तंभों की संख्या

en: Medium
hi: माध्यम
