UIkit Grid (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Views
oc: Vistas

en: Number of columns
oc: Nombre de colomnas

en: Medium
oc: Mejan

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
oc: Podètz utilizar los getons de camps conformément als "Modèls de remplaçament" utilizats dins "Reescriure la sortida d'aqueste camp" per totes los camps.
