UIkit Grid (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Views
az: Görünüşlər

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: Medium
az: Orta
