UIkit Grid (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: None
ca: Cap

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Number of columns
ca: Nombre de columnes

en: Medium
ca: Mitjana

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
ca: Podeu fer servir tokens de camp com a "Patrons de reemplaçament" utilitzat a "Reescriu la sortida d'aquest camp" per a tots els camps.

en: Custom column class
ca: Classe personalitzada de la columna

en: Additional classes to provide on each column. Separated by a space.
ca: Classes addicionals a afegir a cada columna. Separades per un espai.

en: Custom row class
ca: Classe predeterminada de la fila

en: Additional classes to provide on each row. Separated by a space.
ca: Classes addicionals a afegir a cada fila. Separades per un espai.
