UIkit Grid (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Number of columns
cs: Počet sloupců

en: Medium
cs: Střední
