UIkit Grid (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Number of columns
el: Αριθμός στηλών

en: Medium
el: Μέσο

en: Custom column class
el: Προσαρμοσμένη κλάση στήλης

en: Additional classes to provide on each column. Separated by a space.
el: Πρόσθετες κλάσεις για την κάθε στήλη. Χωρισμένες με ένα κενό.

en: Custom row class
el: Προσαρμοσμένη κλάση σειράς

en: Additional classes to provide on each row. Separated by a space.
el: Πρόσθετες κλάσεις που θα παρέχονται σε κάθε σειρά. Διαχωρισμένες με ένα κενό.
