UIkit Grid (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: None
et: Puudub

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Views
et: Vaated

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Medium
et: Keskmine

en: Custom column class
et: Kohandatud veeru klass

en: Additional classes to provide on each column. Separated by a space.
et: Täiendavad klassid iga veeru jaoks. Eralda tühikuga.

en: Custom row class
et: Kohandatud rea klass

en: Additional classes to provide on each row. Separated by a space.
et: Täiendavad klassid iga rea jaoks. Eralda tühikuga.
