UIkit Grid (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Views
eu: Bistak

en: Number of columns
eu: Zutaberen zenbakia

en: Medium
eu: Ertaina
