UIkit Grid (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Views
fa: نماها

en: Number of columns
fa: تعداد ستون‌ها

en: Medium
fa: متوسط
