UIkit Grid (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Views
fi: Näkymät

en: Number of columns
fi: Sarakkeiden määrä

en: Medium
fi: Keskiverto

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
fi: Voit käyttää korvausmerkkejä "korvauskuvioita kohden", näitä käytetään kaikille kentille kohdassa "uudelleenkirjoita näkymässä".

en: Custom column class
fi: Kustomoitu sarakeluokka

en: Additional classes to provide on each column. Separated by a space.
fi: Kullekin sarakkeelle asetettavat lisäluokat välilyönnein eroteltuina.

en: Custom row class
fi: Kustomoitu riviluokka

en: Additional classes to provide on each row. Separated by a space.
fi: Kullekin riville asetettavat lisäluokat välilyönnein eroteltuina.
