UIkit Grid (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: None
he: ללא

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Views
he: היבטים

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Medium
he: בינוני
