UIkit Grid (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Views
hu: Nézetek

en: Number of columns
hu: Oszlopok száma

en: Medium
hu: Közepes

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
hu: Minden mezőhöz megadhatóak mező vezérjelek a „Mező kimenetének felülírása” beállításban használt „Helyettesítési minták” alapján.

en: Custom column class
hu: Az oszlop egyéni osztálya

en: Additional classes to provide on each column. Separated by a space.
hu: A CSS-osztály, amely minden oszlopra érvényes. Több osztály megadása esetén az osztályokat szóközzel kell elválasztani.

en: Custom row class
hu: A sor egyéni osztálya

en: Additional classes to provide on each row. Separated by a space.
hu: A CSS-osztály, amely minden sorra érvényes. Több osztály megadása esetén az osztályokat szóközzel kell elválasztani.
