UIkit Grid (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: None
is: Engin

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Views
is: Gagnasýn

en: Number of columns
is: Fjöldi dálka

en: Medium
is: Miðlungs
