UIkit Grid (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Views
jv: View

en: Number of columns
jv: Cacahe kolom

en: Medium
jv: Sedheng
