UIkit Grid (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Number of columns
ka: სვეტების რაოდენობა

en: Medium
ka: საშუალო
