UIkit Grid (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ
