UIkit Grid (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Views
lv: Skati

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Medium
lv: Vidējs
