UIkit Grid (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Medium
sk: Stredná
