UIkit Grid (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: None
vi: Không có

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Number of columns
vi: Số cột

en: Medium
vi: Vừa
