UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Center
ar: المركز

en: Default
ar: الافتراضي

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Medium
ar: متوسط

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
