UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Center
ast: Centru

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Medium
ast: Mediu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
