UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Center
az: Mərkəz

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Medium
az: Orta

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
