UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Center
be: Цэнтр

en: Default
be: Прадвызначана

en: Medium
be: Сярэдні

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
