UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Center
bg: Център

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Medium
bg: Среда

en: Right
bg: Дясно
