UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Left
bo: གཡོན

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ
