UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Center
ca: Centre

en: Default
ca: Per defecte

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Medium
ca: Mitjana

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari
