UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Center
cs: Na střed

en: Default
cs: Výchozí

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Medium
cs: Střední

en: No limit
cs: Žádný limit

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární
