UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Center
da: Centreret

en: Default
da: Standard

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: No limit
da: Ingen grænse

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Muted
da: Dæmpet
