UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Center
de: Zentriert

en: Default
de: Standard

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Medium
de: Mittel

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: No limit
de: Keine Begrenzung

en: Container width
de: Containerbreite

en: Primary
de: Primär

en: Secondary
de: Zweites

en: Allowed extensions: gif png jpg jpeg
de: Zugelassene Erweiterungen: gif png jpg jpeg

en: Muted
de: Stummgeschaltet

en: Column size
de: Spaltengröße
