UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Center
el: Κέντρο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Medium
el: Μέσο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά
