UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Center
es: Centrado

en: Default
es: Por defecto

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Medium
es: Medio

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: No limit
es: Sin limite

en: -None-
es: -Nada-

en: Primary
es: Primario

en: Secondary
es: Secundario

en: Muted
es: Silenciado
