UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Center
eu: Erdian

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Medium
eu: Ertaina

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
