UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Center
fr: Centre

en: Default
fr: Par défaut

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Medium
fr: Moyen

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: No limit
fr: Aucune limite

en: -None-
fr: - Aucun -

en: Container width
fr: Largeur du conteneur

en: Primary
fr: Primaire

en: Secondary
fr: Secondaire

en: Muted
fr: Muet
