UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Center
gl: Centrar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Medium
gl: Medio

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario
